سوالات متداول

ازهردوگروه چرخهای نیولایف ویاسمین می توان استفاده کرد ولی ترجیحآ چرخهای نیولایف برای کارهای حرفه ای تر گلدوزی ومزون بیشتر توصیه می گردد. زیرا این چرخ ها دارای گردونه عرض زیگزاک، سوزن نخ کن ، کمپلتی تمام دورصنعتی و سیستم DFT مناسب برای ضخیم دوزی و حریر دوزی می باشند.

برای گلدوزی بهتراست ازچرخ های تمام دوراستفاده شود. چرخ های گروه نیولایف که دارای تنوع دوخت بیشتر و کمپلتی تمام دوروگردو نه تنظیم عرض زیگزاگ بوده وبرای دوخت انواع پارچه ها راحت ترازدیگرچرخ ها می توانید گلدوزی نمایید.

مثال (6060D-5000D-1129D-1139D-4084D)
DFTهمان تکنولوژی شانه کارپیش بربالا می باشد. دراین چرخ ها می توان به غیر از شانه کارپیش بر پائین همزمان ازشانه کارپیشبربالا نیزاستفاده کرد. با توجه به این که شانه کارپیش بر بالا را می توان به صورت دستی فعال یا غیرفعال نمود برای دوخت پارچه های ضخیم و بسیارنازک ، کشی ، حریر، ژرسه و…می توان استفاده کرد تا پارچه بدون چروک وجمع شدن ، راحت تر و یکنواخت دوخته شود. این عبارت مخفف Double Feed dog Transport می باشد.

  • استفاده ازسوزن و نخ نامرغوب
  • سفت بودن کشش نخ بالا نسبت به نوع پارچه
  • اشتباه در نخ کشی چرخ

معمولآ پس ازهر 6 تا 8 ساعت کار مداوم با چرخ ،همچنین در صورت عدم استفاده ازچرخ به صورت طولانی مدت ابتدا نظافت و سپس روغنکاری نمائیم تا چرخ برای استفاده بعدی آماده به کار باشد.

راهنمای خرید و پرداخت

شما می توانید در هنگام خرید و از طریق درگاه بانکی مورد نظر خود وجه سفارش خود را پرداخت نمایید و همچنین می توانید آن را در هنگام تحویل کالا پرداخت نمایید.